درباره ما

معرفی انتشارات مرسل
انتشارات مرسل از سال 1369 فعالیت خود را آغاز و تاکنون بیش از هشتصد عنوان کتاب در زمینه های مختلف از جمله روانشناسی، دین، زبان، پزشکی، ادبیات، تاریخ، فنی و مهندسی و کودک و نوجوان چاپ و منتشر نموده است. این سایت به معرفی کتاب های منتشر شده توسط این انتشارات و نیز مولفین آن می پردازد. ضمنا در بخش وبلاگ سایت می توانید به آخرین اخبار و مطالب مربوط به انتشارات دسترسی داشته باشید.

سخن مدیر مسئول
در یکی از روز های به یادماندنی مهر ماه 1369 در هیئت نظارت بر مراکز فرهنگی معاونت فرهنگی وزارت و فرهنگ و ارشاد اسلامی تصویب شد که نشر مرسل با شماره پروانه 672 به مدیریت حسینعلی پورمدنی به فعالیت بپردازد.
و این سرآغازی شد پرخاطره و شور انگیز برای جوانی 25 ساله که نه تنها خود به اعتلای فرهنگ اسلامی و ایران عشق می ورزید، بلکه نیاکان او همه عالمان دین بودند و از دیر باز ستون خیمه علم و دانش را در ایران اسلامی بخصوص خطه کاشان برافراشته نگه داشته بودندباری، دانه ای که آن زمان در دل کویر و بهشت فرهنگ و تمدن ایران زمین جای گرفت، با قطره قطره عشق و همت و پایمردی این جوان آبیاری گردید تا به نهالی امید آفرین و آنگاه به طوبایی ثمربخش تبدیل شد، به گونه ای که خود او نیز با کمال ناباوری از این حرکت سترگی که به آن دست یازیده در تعجب است و از این که توفیق یافته تا این چشمه جوشان را فراراه تشنگان فرهنگ و اندیشه قرار دهد خداوند را شاکرشکی نیست که این ؛ نتیجه حسن همکاری و همراهی مولفان گرامی، خوانندگان محترم، کلیه دست اندر کاران عزیز و خدوم صنعت نشر، کتاب و کتابخوانی و نیز همکاران گرامی انتشارات مرسل از ابتدا تا کنون است و امیدوارم که با همکاری این بزرگواران روز به روز این شجره طیبه پر ثمرتر گردد.

با تشکر – حسینعلی پورمدنی   

رفتن به بالای صفحه

انتشارات مرسل

دفتر مرکزی: کاشان، خیابان شهید رجایی، خیابان آیت الله مدنی کاشانی، کوچه فرخ2، پلاک 37
تلفن: 03155454513-09131613546
کدپستی: 8713743991
وبسایت: www.morsalpub.ir
ایمیل: Morsalpub@Yahoo.com

۰۳۱۵۵۴۵۳۰۳۳
با ما در تماس باشید

انتشارات مرسل از سال 1369 فعاليت خود را آغاز و تاكنون بيش از هشتصد عنوان كتاب در زمينه هاي مختلف از جمله روانشناسي، دين، زبان، پزشكي، ادبيات، تاريخ، فنی و مهندسی و كودك و نوجوان چاپ و منتشر نموده است. این وب سایت به معرفی کتاب های منتشر شده توسط این انتشارات و نیز مولفین آن می پردازد.
©تمامی حقوق این سایت برای انتشارات مرسل محفوظ است.