1400 نکته و اندیشه ناب مدیریتی منتشر شد

دسته‌بندی: دسته‌بندی نشده
تاریخ: 2 مرداد 1401
بازدید: 215
بنر 1400 نکته

 به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، ذات آدمی به گونه ای است که همواره تمایل به رشد، پیشرفت و ترقی دارد. این تمایل درونی در همه افراد و در تمامی ادوار و ابعاد زندگیشان به چشم میخورد. حال برای رسیدن به موفقیت ها و برای برخورد با مسائل گوناگون پیش رو و مشکلات و گرفتاری ها لازم است مدیریتی عالی داشته باشیم که برای این کار حتما نیاز به یک راهکار داریم که حال و احوال ما را دگرگون کند و مسیر جدیدی را برای ادامه راه بیابیم.
 
از طرفی هرنکته و اندیشه ناب مدیریتی؛ یعنی توصیه ای برای مدیران، سرپرستان، سرگروه ها و رؤسا، حتما مدیر یک خانواده که با انسان ها و درنتیجه با تفکرات متفاوتی در ارتباط هست لازم است اندیشه ای ناب داشته باشد، آن را آموخته باشد و آموخته‌اش را به کار بندد.
 
از سویی در دورانی که یکی از ویژگی های آن سرعت و شتاب در انتقال پیام است و فرصت ها بسیار کم و ضیق؛ بنابراین لازمه دریافت اطلاعات در جهان امروز این است که مطالبی راهبردی و مدیریتی، کوتاه اما پرمغز وپرمحتوا به دست‌مان برسد.
 
ویژگی جهان امروز موجب شده که بسیاری از رمان‌های بلند گذشته به داستانهای کوتاه و مینی مال تبدیل شده‌اند. در رشته‌های روزنامه نگاری و اطلاع رسانی نیز خبر نویسی متحول شده  ملاحظه می‌کنیم ارائه اطلاعات با کمترین حجم و بیشترین میزان اطلاعات موجود داخل محتوا صورت می پذیرد.
 
کتاب «1400 نکته و اندیشه ناب مدیریتی» با همین رویکرد و به مناسبت آغاز دهه 1400 خورشیدی حاوی 1400 نکته، جمله، ضرب المثل، ایده و اندیشه ناب مدیریتی است که می تواند انرژی لازم را برای تغییراتی در گفتار و رفتار مدیران و مدیریت های مختلف و همه خوانندگان محترم ایجاد کند.
 
این کتاب به قلم آقایان غلامرضا محمدی سه‌ده و علی محمدی سه‌ده توسط انتشارات مرسل با قیمت 59000 تومان به رشته تحریر درآمده است که در سال جاری روانه بازار نشر کتاب شده است.

برچسب‌ها:

morsaladmin

دیدگاه‌ها

رفتن به بالای صفحه

انتشارات مرسل

دفتر مرکزی: کاشان، خیابان شهید رجایی، خیابان آیت الله مدنی کاشانی، کوچه فرخ2، پلاک 37
تلفن: 03155454513-09131613546
کدپستی: 8713743991
وبسایت: www.morsalpub.ir
ایمیل: Morsalpub@Yahoo.com

۰۳۱۵۵۴۵۳۰۳۳
با ما در تماس باشید

انتشارات مرسل از سال 1369 فعاليت خود را آغاز و تاكنون بيش از هشتصد عنوان كتاب در زمينه هاي مختلف از جمله روانشناسي، دين، زبان، پزشكي، ادبيات، تاريخ، فنی و مهندسی و كودك و نوجوان چاپ و منتشر نموده است. این وب سایت به معرفی کتاب های منتشر شده توسط این انتشارات و نیز مولفین آن می پردازد.
©تمامی حقوق این سایت برای انتشارات مرسل محفوظ است.